USPJESI UČENIKA – Premijera predstave ‚Čarobnjak iz Oza‘ učenika I razreda

LIJEPE VIJESTI – Aktivnosti učenika u toku ljetnog raspusta (Foto)
Juli 27, 2024
LIJEPE VIJESTI – Primljen novi broj učenika u prvom junskom roku za školsku 2024/25. godinu
Juli 27, 2024

Premijera!

U petak 14. juna 2024. godine na sceni Pozorišta mladih Tuzle će biti premijerno izvedena predstava Čarobnjak iz Oza učenika I razreda Savremeno-umjetničke škole, školske 2023/2024.

Radi se o interaktivnoj predstavi za djecu a rađena je po motivima knjige Čarobnjak iz Oza autora L. Frank Baum, čiju režiju potpisuje Amila Beširović, predmetni profesor.

Iza kulisa

Informacije o predmetu i učesnicima predstave.

• Režija Amila Beširović, predmetni profesor
  • Predmet Primijenjeno pozorište i drama / Elementi glume i režije
  • Smjer Izvedbeni animator dramske umjetnosti i edukacije / Omladinski lider
  • Školska 2023/2024. godina