K O N K U R S za izbor najboljih literarnih radova učenika završnog razreda osnovnih škola Tuzlanskog kantona na temu „Škola mojih snova“
Februar 21, 2021
LIJEPE VIJESTI – Aktivnosti učenika u toku ljetnog raspusta (Foto)
Juli 27, 2024

Festival Kaleidoskop!

U srijedu, 24. jula 2024. godine u okviru obilježavanja 14. festivala Kaleidoskop, na sceni Pozorišta mladih Tuzle održana je radionica Osnove fotografije i filma.
Radionici je pristustvovalo 20 mladih ljudi, a vodili su je Adi Atlić, učenik III razreda Savremeno-umjetničke škole i član Pozorišta mladih Tuzle zajedno sa Lamijom Redžepagić, članicom Filmskog studija Pozorišta mladih Tuzle pod mentorstvom Adnana Mujkića.

Izdvojene fotografije radionice