Slide 1

Nachricht

Zeitgenössische Kunstschule Tuzla

Konkurs za upis učenika/ca u martovskom predroku u prvi (I) razred srednje škole u školskoj 2024/25. za savremena zanimanja XXI stoljeća.

Nakon sedam dana aktivnosti u području odgoja, obrazovanja, kulture i umjetnosti, svečano je završen program obilježavanja 3. Dana škole.

Peace Champion Award je priznanje istaknutih kulturnih radnika i umjetnika koji svojim radom doprinose izgradnji mira Zapadnog Balkana.

Od 12. decembra 2023. godine upriličenjem Centralne svečanosti biće otvoreni 3. Dani škole, koji će uz bogat program škole trajati 7 dana.

Press konferencijom u prostorijama BKC TK najavljen rad na pozorišnoj predstavi "Ljubav Omera i Merime" po scenariju i režiji Adnana Mujkića.

Na press konferenciji saznajte o kojoj predstavi se radi, a koja se organizuje u petak, 8.12.2023. godine sa početkom od 10h na sceni BKC TK.

Škola kreativne (samo)spoznaje!

© 2024 MSSUŠ Tuzla. Sva prava zadržana.

Škola kreativne (samo)spoznaje!

© 2024 MSSUŠ Tuzla. Sva prava zadržana.

Konkurs

Upis učenika/ca četvrte generacije u martovskom predroku u I (prvi) razred srednje škole u školskoj 2024/25. godini.

Za više informacija o konkursu i zakazivanju informativnih razgovora pozovite nas na broj +387 61 36 56 00 ili putem maila info@sus.edu.ba.