Nachricht

Zeitgenössische Kunstschule Tuzla

Savremeno-umjetnička škola Tuzla upisala novi broj učenika u I razred na prijemnom ispitu u martovskom predroku za školsku 2024/2025. godinu.

Konkurs za upis učenika/ca u martovskom predroku u prvi (I) razred srednje škole u školskoj 2024/25. za savremena zanimanja XXI stoljeća.

Nakon sedam dana aktivnosti u području odgoja, obrazovanja, kulture i umjetnosti, svečano je završen program obilježavanja 3. Dana škole.

Peace Champion Award je priznanje istaknutih kulturnih radnika i umjetnika koji svojim radom doprinose izgradnji mira Zapadnog Balkana.

Od 12. decembra 2023. godine upriličenjem Centralne svečanosti biće otvoreni 3. Dani škole, koji će uz bogat program škole trajati 7 dana.

Press konferencijom u prostorijama BKC TK najavljen rad na pozorišnoj predstavi "Ljubav Omera i Merime" po scenariju i režiji Adnana Mujkića.