USPJESI UČENIKA – Održana radionica Osnove fotografije i filma (Foto)
27 Jula, 2024
U okviru potpisanog Sporazuma o saradnji našim učenicima osigurana praksa kroz Juventafest
7 Augusta, 2024

Uspjesi učenika!

Na održanom Foto konkursu pod nazivom Bosna i Hercegovina u kadru – Dokumentarne priče mladih, nakon razmatranja svih prijava koje je stručni žiri sastavljen od Aide Redžepagić, Amine Alađuz Lomigora i Esme Kamerić pregledao, odabrao je 3 najbolje dokumentarne serije.
Među tri najbolje dokumentarne serije našao se i naš učenik, Adi Atlić koji je ovom prilikom osvojio pobjedničko 1. mjesto sa serijom Nesklad prirodne selekcije.

Smatram da je veoma važno da smo zaljubljeni u ono što radimo i da nikada ne prestanemo da maštamo, izjavio je Adi Atlić nakon proglašenja.

Čestitamo Adiju, ostalim pobjednicima kao i svim učesnicima konkursa.

Lista proglašenih pobjednika