USPJESI UČENIKA – Premijera predstave ‘Čarobnjak iz Oza’ učenika I razreda
12 Juna, 2024
USPJESI UČENIKA – Održana radionica Osnove fotografije i filma (Foto)
27 Jula, 2024

Aktivnosti učenika!

Hena Begić, učenica drugog razreda (Smjer – Omladinski lider) je tokom ove sedmice u periodu od 14 do 19.jula učestvovala na Regionalnom ljetnom kampu mladih „Youth in action: SHAPE THE FUTURE” organizovan u saradnji sa RYCO organizacijom (GIZ-om i forumom ZFD).

Kamp je realizovan u Bijeljini a bavio se temom ravnopravnosti spolova kroz sport i interkulturalno obrazovanje.

Regionalni ljetni kamp mladih ojačao je kapacitete i poboljšao kompetencije mladih u područjima rodne ravnopravnosti kroz sport i međunarodno obrazovanje na Zapadnom Balkanu.

Zajedničko fotografisanje × dodjela certifikata