USPJESI UČENIKA – Adi Atlić pobjednik Foto konkursa ‘BiH u kadru – Dokumentarne priče mladih’
30 Jula, 2024
VELIKI USPJEH ŠKOLE – Pogledajte rezultate najuspješnijih projekata srednjih škola Zapadnog Balkana
13 Augusta, 2024

Aktivnosti učenika!

Čast nam je i sreća što već treću godinu zaredom, u okviru potpisanog Sporazuma o saradnji, naši učenici učestvuju u organizaciji i volontiranju na Juventafestu, jednom od najvećih festivala u Bosni i Hercegovini i regiji.
Hvala Juventafestu na čelu sa Jasnom Diklić, Adisom Omerovićem i Eminom Omerović što su omogućili da i ove godine u periodu od 6 – 10.9.2024. godine šest naših učenika/ca i jedan profesor provedu u Sarajevu i upoznaju više od 100 srednjoškolaca i profesora iz BiH i regije, gledaju predstave srednjoškolskih grupa iz BiH, Hrvatske i Srbije, te da učestvuju u organizaciji radionica i drugih sadržaja festivala.

Vidimo se u Sarajevu!