Učenici i profesori Savremeno-umjetničke škole borave u Sarajevu na ovogodišnjem Juventafestu
8 Septembra, 2024
USPJESI UČENIKA – Adi Atlić učesnik razmjene mladih u okviru programa MESC – Make Every Step Count koji se održava u Italiji
12 Septembra, 2024

Superschool projekat!

U hotelu Radon plaza u Sarajevu upriličen je događaj Meet the Supershools na kojem su potpisani ugovori o realizaciji projekta Superschool.
U ime škole događaju su prisustvovale prof. dr Mirzeta Hadžić – Suljkić, direktorica i profesorica Amila Beširović, jedna od koordinatorica projekta.

Izdvojene fotografije susreta