USPJESI UČENIKA – Adi Atlić jedan od oficijelnih fotografa ovogodišnjeg Sarajevo Film Festivala
17 Augusta, 2024
Učenici i profesori Savremeno-umjetničke škole borave u Sarajevu na ovogodišnjem Juventafestu
8 Septembra, 2024

Novi školski početak!

U subotu, 30. augusta 2024. godine smo, kako je naša praksa, organizovali prijem i druženje učenika/ca u povodu početka školske 2024/25. godine.
Uz prigodno obraćanje menadžmenta i nastavnog osoblja škole, učenicima smo podijelili školske uniforme, zadužili učeničke ormare, počastili se tortom dobrodošlice i proslavili rođendan učenika Ajasa Hasića.

Iako nisu svi učenici bili s nama, svima želimo sretan početak nove školske 2024/25. godine.

Izdvojene fotografije susreta