VELIKI USPJEH ŠKOLE – Pogledajte rezultate najuspješnijih projekata srednjih škola Zapadnog Balkana
13 Augusta, 2024
Organizovan prijem i druženje učenika/ca povodom početka školske 2024/25. godine
2 Septembra, 2024

Uspjesi učenika!

16. augusta 2024. godine počinje 30. Sarajevo Film Festival koji će u glavnom gradu Bosne i Hercegovine okupiti najbolja i najnovija filmska ostvarenja i brojne filmske stvaraoce iz svijeta filma.
Čast nam je što je Adi Atlić, učenik četvrtog razreda (Smjer: Izvedbeni animator dramske umjetnosti i edukacije) jedan od oficijelnih fotografa ovogodišnjeg festivala.

Hvala Sarajevo Film Festivalu i iskrene čestitke našem učeniku Adiju.