U okviru potpisanog Sporazuma o saradnji našim učenicima osigurana praksa kroz Juventafest
7 Augusta, 2024
USPJESI UČENIKA – Adi Atlić jedan od oficijelnih fotografa ovogodišnjeg Sarajevo Film Festivala
17 Augusta, 2024

Veliki uspjeh škole!

Regional Youth Cooperation Office – RYCO je jučer objavio rezultate najuspješnijih projekata srednjih škola Zapadnog Balkana u okviru Superschools razmjena za školsku 2024/25. godinu.

Savremeno-umjetnička škola Tuzla je među:

• 45 najuspješnije napisanih projekata razmjene
  • 90 odabranih srednjih škola Zapadnog Balkana
  • 16 podržanih škola iz Bosne i Hercegovine
Nakon dvije godine izuzetno uspješne saradnje sa Srednja stručna škola Bar za koju smo dobili dva međunarodna priznanja, naš novi partner od ove godine je Muzička škola “Josif Marinković” Zrenjanin.

Radujemo se provedbi učeničkih razmjena koje će se relizovati u Tuzli i Zrenjaninu u periodu od 15. decembra 2024. do 15. aprila 2025. godine.

Hvala komisiji za izbor i svim donatorima projekta, kao i Amili Beširović, Adnanu Mujkiću, Dragani Damjan i Ani Aleksić Šajrer, profesorima koordinatorima projekta.