Učenici škole zajedno s predstavnicima Pozorišta mladih Tuzle učesnici Internacionalnog festivala Bina Mira
23 Septembra, 2024

Aktivnosti učenika!

Izgradnja Kampusa Univerziteta u Tuzli

U Tuzli uskoro započinje izgradnja prvih objekata Kampusa Univerziteta u Tuzli.

Riječ je o generacijskom projektu od značaja za razvoj obrazovanja i nauke Bosne i Hercegovine.

S tim u vezi, grupa učenika četvrtog razreda Savremeno-umjetničke škole Tuzla (Tatjana Aćimović, Sara Miščević, Nedžma Hasanhodžić, Emina Ćosić, Lejla Lamija Mešanović, Asja Bratovčić, Adi Atlić, Tarik Pirić, Ermin Suljkić i Zijad Avdičević) učestovala je u snimanju zanimljivih promotivnih materijala u produkciji Radio Kameleona u petak 27. septembra 2024. godine.

Izdvojene fotografije