REALIZACIJA PROJEKATA – Primjena znanja kroz rad u zajednici (Foto)
20 Novembra, 2023
PRELIJEPE VIJESTI – Savremeno-umjetnička škola dobitnik 2 međunarodne nagrade
27 Novembra, 2023

Dan državnosti
Bosne i Hercegovine

25. Novembar
Savremeno-umjetnička škola

25. Novembar!

Sretan Dan državnosti Bosne i Hercegovine.

Danas smo zajedno s članovima Pozorište mladih Tuzle bili učesnici kulturno – umjetničkog programa u povodu Dana državnosti Bosne i Hercegovine organizovanom na Trgu slobode u Tuzli.

Hvala Adnanu Mujkiću, Mirzi Mujagiću, Zerini Mujkić, Erminu Suljkiću, Vedadu Naimkadiću, Andiju Kapidžiću, Katji Babić i Sarah Sinanović.

Fotogalerija programa

Kliknite na neku od fotografija u nastavku i pogledajte detalje kulturno-umjetničkog programa, fotograf Adi Atlić.