ODLIČNE VIJESTI – Savremeno-umjetnička škola Tuzla na novoj adresi (Foto)
2 Novembra, 2023
DAN DRŽAVNOSTI BIH – Učešće u kulturno-umjetničkom programu (Foto)
25 Novembra, 2023

Stručni rad u
Koracima nade

Projekat - Creative forms of therapy for children and adoloscents with servere multiple disabilites in BiH.
Srednja Savremeno-umjetnička škola

Primjena znanja kroz rad u zajednici

Stečeno znanje u nastavi, učenici smjera “Izvedbeni animator dramske umjetnosti i edukacije” redovno primjenuju u realizaciji različitih projekata i aktivnosti od značaja za razvoj zajednice.

Trenutno su učenici aktivno uključeni u proces pripreme pozorišne predstave “Šumska gitara” koje spremaju članovi Centar Koraci Nade.

Kreativne radionice i predstava realizuju se u okviru projekta “Creative forms of therapy for children and adolescents with servere multiple disabilities im BIH” kojeg finansira Schuler Helfen Leben BiH i Aktion Menschen.

Hvala Ireni Tokić, pedagogu – psihologu i profesorima Amili Beširović i Adnanu Mujkiću. Hvala Koracima nade na ukazanom povjerenju i saradnji.

Fotogalerija radionica

Kliknite na neku od fotografija u nastavku i pogledajte zanimljive detalje sa naših radionica i priprema na predstavi u saradnji sa članovima centra Koraci Nade.
Cijelu galeriju pogledajte klikom ovdje.