AKTUELNO – 4. Dani audiovizuelnog naslijeđa (Panel diskusija)
2 Novembra, 2023
REALIZACIJA PROJEKATA – Primjena znanja kroz rad u zajednici (Foto)
20 Novembra, 2023

Sjedište škole

Mije Keroševića 3, BKC Tuzla
Savremeno - umjetnička škola

Naša nova adresa!

Otvorena savremeno – umjetnička vrata, dobro nam došli.

Nakon dvije školske godine djelovanja i rada u prostorijama JU Gimnazije „Ismet Mujezinović“ Tuzla, Srednja „Savremeno – umjetnička škola“ Tuzla od 1.9.2023. godine svoj administrativni i obrazovno – odgojni i umjetnički rad nastavlja u prostorijama Bosanskog kulturnog centra Tuzlanskog kantona na adresi Mije Keroševića Guje 3 / Zapadni dio zgrade – Odjeljenje za edukaciju u kulturi.

Hvala upravi, menadžmentu i uposlenicima JU Bosanski kulturni centar TK.

Mapa lokacije

Mije Keroševića Guje 3, Tuzla

Fotogalerija prostorija

Kliknite na neku od fotografija u nastavku i zavirite u nove, nedavno otvorene prostorije Savremeno-umjetničke škole Tuzla.

Pogledajte kratku videoprezentaciju prostorija snimljenu od strane Una Storia Studia, klikom ovdje.