LIJEPE VIJESTI – 15 učenika uzelo učešće u aktivnostima unutar Centra Koraci nade (Foto)
25 Septembra, 2023
LIJEPE VIJESTI – Delegacija iz Minhena u posjeti Tuzli (Foto)
5 Oktobra, 2023

Tuzlanska plaketa

Adnan Mujkić, predsjednik Pozorišta mladih Tuzle dobitnik je specijalnog priznanja „Tuzlanska plaketa”.
Savremeno-umjetnička škola Tuzla

Adnan Mujkić dobitnik Tuzlanske plakete

Na danas održanoj Svečanoj sjednici Gradskog vijeća Tuzla u povodu obilježavanja 80 – te godišnjice oslobođenja Tuzle, Adnan Mujkić, predsjednik Pozorišta mladih Tuzle dobio je Tuzlansku plaketu.

Čestitamo Adnanu i hvala za sve što radi.

Hvala Gradskom vijeću Tuzla i Gradu Tuzli na čelu sa Gradonačelnikom Zijadom Lugavićem na prepoznavanju predanog rada.