LIJEPE VIJESTI – Dvije profesorice dobitnice nagrade „Super žena” (Foto)
11 Juna, 2023
KONKURS – Upis u drugom junskom roku (Školska 2023/24)
24 Juna, 2023

Program razmjene

Dva učenika učesnici programa "Youth Leadership and Theacher Professional Development"
United States Embassy to Bosnia and Herzegovina

Ponos. Sreća. Uspjeh!

Čak dva učenika škole zadovoljili su kriterij ovogodišnjeg programa “Youth Leadership and Theacher Professional Development” kojeg realizuje United States Embassy to Bosnia and Herzegovina.

Čestitke učenici Lejli Lamiji Mešanović i učeniku Adiju Atliću koji će ove godine boraviti u SAD na programu razmjene.
Hvala njihovim roditeljima na ukazanom povjerenju.

Posebno hvala profesorima Amili Beširović i Adnanu Mujkiću na mentorstvu, a najveće hvala timu Ambasade SAD u Bosni i Hercegovini.

Konkurs za upis!

Konkurs je otvoren od 13.06. do 07.07.2023. godine.

Prijavu za upis i polaganje prijemnog ispita u drugom junskom roku mogu podnijeti svi učenici koji u trenutku upisa nisu stariji od 17 godina.

Budite slobodni posjetiti naš instagram profil i zapratiti nas kako biste vidjeli svakodnevne objave i dešavanja vezana za rad Savremeno – umjetničke škole Tuzla.

Također, budite slobodni kontaktirati nas ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi sa radom ili drugim pojedinostima škole.