LIJEPE VIJESTI – Uskoro 2. Dani kreativne (samo)spoznaje

Dobitnice nagrada dvije profesorice
Srednje „Savremeno-umjetničke škole” Tuzla

Čestitke!

Na sinoćnjem zatvaranju 6. Festivala savremene žene u subotu, 10.6.2023. godine u organizaciji Radio Kameleon nagradu za „Super ženu” dobile su čak dvije profesorice Savremeno – umjetničke škole.

Čestitamo našim izabranicama i hvala organizatorima festivala.

Amila Beširović

Suosnivač škole i profesorica stručno – umjetničkih predmeta

Suzana Ostojić

Profesorica engleskog jezika

Fotogalerija

Festival Savremene žene je otvoren u četvrtka, 8.6.2023. godine i trajao je 3 dana sve do zatvaranja festivala dodjelom nagrada za Super ženu.

Kako je to izgledalo u toku cijelog festivala i na samoj dodjeli nagrada pogledajte u našoj fotogaleriji ili na linku u nastavku na zvaničnoj stranici Festivala Savremene žene.

Budite slobodni posjetiti naš instagram profil i zapratiti nas kako biste vidjeli svakodnevne objave i dešavanja vezana za rad Savremeno – umjetničke škole Tuzla.

Također, budite slobodni kontaktirati nas ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi sa radom ili drugim pojedinostima škole.