USPJESI UČENIKA – Velika priznanja za naše učenice na XXII festivalu srednjoškolskog dramskog stvaralaštva BiH
25 Aprila, 2024

Poziv za sve!

Food Fair – Podrška Merhametove narodne kuhinje
Lejla Lamija Mešanović i Adi Atlić, učenici trećeg razreda, smjera Izvedbeni animator dramske umjetnosti i edukacije su prošle godine bili učesnici programa učeničke razmjene i boravka u SAD koje organizuje Američka ambasada u BiH.

Kao dio programa, zajedno s ostalim učenicima srednjih škola TK i uz pomoć lokalnih partnera, u subotu 27. aprila i nedjelju 28. aprila 2024. godine organizuju Food fair – humanitarni projekat usmjeren na podršku radu Merhametove narodne kuhinje Tuzla.
Podrška
  • UČENIKA
  • IDEJE

Vidimo se na Trgu Slobode Tuzla.