USPJESI UČENIKA – Igrajući u predstavi Avlija učenici škole uzeli učešće na festivalu u Konjicu
22 Aprila, 2024
LIJEPE VIJESTI – Naši učenici zajedno sa učenicima srednjih škola TK organizuju humanitarni projekat
25 Aprila, 2024

Čestitamo!

U utorak, 23. aprila 2024. godine, na završenom XXII festivalu srednjoškolskog dramskog stvaralaštva Bosne i Hercegovine u kategoriji omladinskih pozorišta u BiH učenice Savremeno-umjetničke škole dobile su velika priznanja:
Irma Šiljak – Učenica II razreda
Smjer: Izvedbeni animator dramske umjetnosti i edukacije

• Nagradu za glumačko ostvarenje
    Lik Stela u predstavi Mi djeca s kolodvora Zoo
Iris Stuhlli – Učenica III razreda
Smjer: Izvedbeni animator dramske umjetnosti i edukacije

• Nagrada za najbolju režiju
  • Nagrada za najbolju dramatizaciju teksta za predstavu Mi djeca s kolodvora Zoo

Fotografije učenica s dodijeljenim priznanjima.