Predstavljeni učenici IV generacije primljeni u martovskom predroku školske 2024/25.
15 Aprila, 2024
USPJESI UČENIKA – Velika priznanja za naše učenice na XXII festivalu srednjoškolskog dramskog stvaralaštva BiH
25 Aprila, 2024

Uspjesi učenika!

Festival dramskog stvaralaštva

Učenici škole uzeli su učešće na XXII Festivalu srednjoškolskog dramskog stvaralaštva Bosne i Hercegovine – Konjic 2024.

Učenici su učestvovali na Festivali igrajući u predstavi Avlija u produkciji Pozorišta mladih Tuzle i predstavi Mi djeca s kolodvora Zoo Dramskog studija “Slagalica” Kiseljak.

Čestitamo svima!