PRIJEMNI ISPIT – Upisan novi broj učenika u martovskom predroku 2024/25.
8 Aprila, 2024
USPJESI UČENIKA – Igrajući u predstavi Avlija učenici škole uzeli učešće na festivalu u Konjicu
22 Aprila, 2024

Primljeni učenici!

Martovski predrok 2024/25.

Pročitajte i upoznajte naše učenice IV generacije, primljene u Savremeno-umjetničku školu Tuzla u martovskom predroku školske 2024/25. godine.

Kratko predstavljanje

Za pregled kratkog opisa kliknite na dugme u nastavku.

Lamija Buševac

Lamija Buševac

Rođena je 2009. godine u Tuzli.

Završava Osnovnu školu Mejdan Tuzla gdje je, pored nastavnog procesa, postigla izvanredne rezultate na školskim, gradskim/kantonalnim takmičenjima, literarnim i likovnim konkursima.

Od 2018. godine aktivna je članica Pozorišta mladih Tuzle gdje je završila početnu i naprednu fazu Dramskog studija za djecu, mlade i odrasle, te igrala u nekoliko pozorišnih predstava.

Trenirala je balet, folklor i odbojku.

Lamija se upisala za zanimanje Omladinski lider.

Lana Petric

Izvedbeni animator

dramske umjetnosti i edukacije

Lana Petric

Izvedbeni animator dramske umjetnosti i edukacije

Rođena je 2009. godine u Tuzli.

Završava Osnovnu školu „Pazar” Tuzla. Za vrijeme školovanja aktivno je učestvovala u nastavnim i vannastavnim aktivnostima, te bila član odjeljenskog rukovodstva i Vijeća učenika. Svoju školu je predstavljala na takmičenju iz engleskog i matematike.

Pohađa Osnovnu muzičku školu Tuzla.

Aktivno trenira ritmičku gimnastiku.

Od 2017. godine aktivna je članica Pozorišta mladih Tuzle gdje je završila početnu i naprednu fazu Dramskog studija za djecu, mlade i odrasle, te igrala u nekoliko pozorišnih predstava.

Nejra Hukić

Nejra Hukić

Rođena je 2009. godine u Tuzli.

Završava Osnovnu školu „Centar” Tuzla.

Voli da čita knjige i piše pjesme, gdje je svoju pjesmu „Ptica u letu” predstavila je u radio emisiji „Ringišpil” BHRT-u.

Trenirala je karate i odbojku.

Bila je polaznica škole engleskog jezika „Helen Doron” i „Chambridge” u Tuzli.

Nejra se upisala za zanimanje Omladinski lider.

Nejra Omerović

Nejra Omerović

Rođena je 2009. godine u Tuzli.

Završava Osnovnu školu „Mejdan” Tuzla.

Nejra se upisala za zanimanje Omladinski lider.

Daila Omičević

Izvedbeni animator

dramske umjetnosti i edukacije

Daila Omičević

Izvedbeni animator dramske umjetnosti i edukacije

Rođena je 2009. godine u Bijeljini.

Završava Osnovnu školu „Brčanska Malta” Tuzla.

Trenirala je košarku, ples i plivanje.

Vildana Medić

Vildana Medić

Omladinski lider

Rođena je 2009. godine u Brčkom.

Završava Osnovnu školu „Tušanj” Tuzla.

Članica je Plesnog kluba „Sandoval” Tuzla. Učestvovala je na državnim, regionalnim i mediteranskim takmičenjima, gdje je zajedno sa svojom grupom osvajala prva mjesta.

Vildana se upisala za zanimanje Omladinski lider.

Lana Junuzagić

Lana Junuzagić

Rođena je 2009. godine u Tuzli.

Završava Osnovnu školu „Brčanska Malta” Tuzla. U toku školovanja postigla je izuzetne rezultata na takmičenjima.

Članica je Ženskog odbojkašnog kluba „Mikasa” Tuzla.

Članica je Konjičkog kluba „Mango” Tuzla.

Od 2014. godine članica je Pozorišta mladih Tuzle gdje je završila početnu i naprednu fazu Dramskog studija za djecu, mlade i odrasle, te igrala u nekoliko pozorišnih predstava

Lana se upisala za zanimanje Omladinski lider.