KONKURS – Upis učenika/ca u martovskom predroku (2024/25)
31 Januara, 2024
Predstavljeni učenici IV generacije primljeni u martovskom predroku školske 2024/25.
15 Aprila, 2024

Čestitamo!

Na prijemnom ispitu Savremeno-umjetničke škole u martovskom predroku za upis učenika/ca u prvi (I) razred školske 2024/25. godine primljeni su:

• Daila Omičević
  • Lamija Buševac
  • Lana Junuzagić
  • Lana Petric
  • Nejra Hukić
  • Nejra Omerović
  • Vildana Medić

Našoj IV  generaciji želimo dobrodošlicu u školu kreativne (samo)spoznaje, a novi upisni rok je u junu 2024. godine.

Aktivnosti i fotogalerija

Kliknite na listu i u nastavku pogledajte realizovane aktivnosti i proces prijemnog ispita.