KONKURS – Upis u drugom junskom roku (Školska 2023/24)
24 Juna, 2023
LIJEPE VIJESTI – Adnan Mujkić izabran za člana Savjetodavnog odbora građana Tuzle (Foto)
30 Juna, 2023

Juventafest

Uspostavljena saradnja s Internacionalnim festivalom
srednjoškolskog teatarskog stvaralaštva
Srednja „Savremeno-umjetnička škola” Tuzla

Nove saradnje!

Od nove školske godine, za naše učenike/ce spremamo učešće i angažman u nekoliko važnih lokalnih i internacionalnih projekata.

Jedan od takvih projekata je uspostavljanje saradnje s Internacionalnim festivalom srednjoškolskog teatarskog stvaralaštva Juventafest Sarajevo.

Ovih dana smo potpisali Ugovor o saradnji i za pet (5) naših učenika/ca obezbijedili učešće u organizaciji i boravak u Sarajevu na ovogodišnjem 11. Festivalu koji će im omogućiti uspostavljanje saradnje s mladima iz cijele Evrope.

Na ovaj način, zahvaljujući Organizatorima festivala, učenicima je omogućena praktična primjena stečenih znanja u nastavno – umjetničkom procesu.

Hvala Direkciji Festivala na prepoznavanju potencijala naših učenika/ca.

Budite slobodni posjetiti naš instagram profil i zapratiti nas kako biste vidjeli svakodnevne objave i dešavanja vezana za rad Savremeno – umjetničke škole Tuzla.

Također, budite slobodni kontaktirati nas ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi sa radom ili drugim pojedinostima škole.