LIJEPE VIJESTI – Potpisan ugovor o saradnji sa Juventafestom
30 Juna, 2023
LIJEPE VIJESTI – Amila Beširović izabrana među 15 najuspješnijih dramski pedagoga u svijetu
27 Jula, 2023

Adnan Mujkić

Izabran za člana Savjetodavnog odbora građana Grada Tuzle
Srednja „Savremeno-umjetnička škola” Tuzla

Čestitke!

Profesoru Adnanu Mujkiću koji je na osnovu Odluke o osnivanju Savjetodavnog odbora građana Grada Tuzle i rezultata Javnog poziva, Odlukom Gradonačelnika Tuzle, izabran za člana Savjetodavnog odbora građana Grada Tuzle.

Adnan je naglasio da je sretan zbog ovakve inicijative te izjavio:

“Ideja koja meni daje nadu i vjetar u leđa da novim generacijama pokažemo da Grad Tuzla generalno uvažava mišljenje mladih ljudi. Tu sam da predstavljam ideje i zamisli mladih ljudi i da sa svim svojim kapacitetima pomognem da ova inicijativa zaživi”.

Također, dodao je i da je zahvalan za priliku te da smatra da je ovo način da se građanima pokaže da ne treba samo kritikovati nego da se može i raditi i to praktično.

Rješenje o imenovanju Savjetodavnog odbora

U nastavku pogledajte sam dokument rješenja o odabiru Adnana Mujkića i ostalih u Savjetodavni odbor građana Grada Tuzle, te kako je izgledalo na samoj obuci za članove Savjetodavnog odbora u petak, 30.6.2023. godine.

Budite slobodni posjetiti naš instagram profil i zapratiti nas kako biste vidjeli svakodnevne objave i dešavanja vezana za rad Savremeno – umjetničke škole Tuzla.

Također, budite slobodni kontaktirati nas ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi sa radom ili drugim pojedinostima škole.