LIJEPE VIJESTI – Učenice Iris Stuhli i Dalal Dea Stolica učesnice treninga “Razvoj i pisanje projektnih prijedloga”
18 Oktobra, 2023
PREMIJERA PREDSTAVE – Tri praščića | Ko nas je posvađao?
1 Novembra, 2023

Boravak učenika u
Crnoj Gori

Inovativan način učenja, prekogranična saradnja, izgradnja preduslova za održivost mira na Balkanu.

SuperSchools program!

Učimo drugačije. Učimo za život!

S ponosom i srećom najavljujemo da će naši učenici drugog razreda i odgovorni profesori od sutra boraviti u Baru u Crnoj Gori. Radujemo se susretu s učenicima i profesorima JU Srednja stručna škola Bar.

Ovakav inovativni način učenja, prekogranični susreti i saradnja, rad na izgradnji preduslova za stvaranje i održivost mira na Balkanu kroz umjetnost omogućena je zahvaljujući programu #SuperSchools podržanom od strane Regional Youth Cooperation Office – RYCO, a naša škola je ove godine dio dugoročnog partnerstva.