GOSTOVANJE – Učenici škole u Zadru pred prepunom salom odigrali Crtež generacije (Foto)
15 Oktobra, 2023
LIJEPE VIJESTI – Učenici drugog razreda od sutra borave u Crnoj Gori (SuperSchools)
20 Oktobra, 2023

Razvoj i pisanje projektnih prijedloga

Naše učenice Iris Stuhli i Dalal Dea Stolica učesnice treninga u organizaciji Fondacija tuzlanske zajednice.

Trening za učenice!

Naše učenice Iris Stuhli i Dalal Dea Stolica ovih dana učestvuju na treningu “Razvoj i pisanje projektnih prijedloga” u organizaciji Fondacija tuzlanske zajednice.

Hvala Fondaciji tuzlanske zajednice i čestitke našim učenicama.