LIJEPE VIJESTI – Učenici Lejla Lamija Mešanović i Adi Atlić u sklopu programa otputovali u SAD
13 Oktobra, 2023
LIJEPE VIJESTI – Učenice Iris Stuhli i Dalal Dea Stolica učesnice treninga “Razvoj i pisanje projektnih prijedloga”
18 Oktobra, 2023

Gostovanje u Zadru

Pred prepunom salom odigrana predstava Crtež generacije zajedno s ostalim članovima Pozorišta mladih Tuzle.

Odigrana predstava Crtež generacije!

Čestitamo učenicima škole koji su u petak navečer na sceni HNK Zadar pred prepunom salom igrali u predstavi Crtež generacije zajedno s ostalim članovima Pozorišta mladih Tuzle.

Zahvaljujući Kazališna udruga ”Igrajmo se” Zadar učenici borave u Zadru na 4 – dnevnom programu razmjene s mladima iz Zadra.

Hvala učenicima: Hena Begić, Irma Šiljak, Iris Stuhli, Mateo Marijanović, Asja Bratovčić, Sarah Imamović, Lana Žepić, Selma Altumbabić, Reina Anić, Daina Anić, Anja Bulić i Elma Smajilbegović.

Posebno hvala odgovornom osoblju škole: Amila Beširović, Edina Topčagić i Adnan Mujkić.

Fotogalerija gostovanja

Kliknite na neku od fotografija u nastavku i pogledajte dio boravka i aktivnosti ekipe u Zadru.
Za pregled cijele galerije izvođenja predstave za publiku Zadra, kliknite ovdje.