DAN MENTALNOG ZDRAVLJA – Premijera za 3 kratka igrana filma (Video)
11 Oktobra, 2023
GOSTOVANJE – Učenici škole u Zadru pred prepunom salom odigrali Crtež generacije (Foto)
15 Oktobra, 2023

Srednje „Savremeno-umjetničke škole” Tuzla

Putovanje kao dio programa!

Sretan put i ugodan boravak u Sjedinjenim Američkim Državama.

Lejla Lamija Mešanović i Adi Atlić, učenici trećeg razreda (Smjer: Izvedbeni animator dramske umjetnosti i edukacije), jutros su odletili za Frankfurt, a nakon toga za Čikago.

Ovo putovanje dio je programa “Youth Leadership Program and teacher professional development program” kojeg provodi Američka ambasada u Bosni i Hercegovini.

Hvala učenicima, Ambasadi, roditeljima i profesoru Adnanu Mujkiću na mentorisanju aktivnosti.