PRESS KONFERENCIJA – Najava rada na novoj predstavi
3. DANI ŠKOLE – Program obilježavanja
11 Decembra, 2023

Press konferencija

Rad na novom muzičko-plesnom spektaklu.
Savremeno-umjetničke škole

Ljubav Omera i Merime

Novi projekat!

U petak, 08.12.2023. godine na svečanoj press konferenciji u prostorijama BKC TK najavljen je početak rada na pozorišnoj predstavi “Ljubav Omera i Merime” po scenariju i režiji Adnana Mujkića.

Produkciju predstave potpisuje Pozorište mladih Tuzle a koproducenti predstave su JU Bosanski kulturni centar TK Udruženje Mladi Tuzle i Savremeno-umjetnička škola Tuzla.

Ponosni smo na učenike i profesore škole uključene u ovoj veliki produkcijski poduhvat, koji će biti premijerno izveden 3. marta 2023. godine.

Fotogalerija

Pogledajte detalje press konferencije održane u prostorijama JU Bosanskog kulturnog centra TK.
Cijelu galeriju možete pogledati klikom ovdje.