3. DANI ŠKOLE – Program obilježavanja
11 Decembra, 2023
DANI ŠKOLE – Svečano završen program obilježavanja (Foto)
20 Decembra, 2023

Međunarodna
mirovna nagrada

Peace Champion Award
Savremeno-umjetnička škola

Izgradnja Mira!

Ponosni na uspjeh prof. Adnana Mujkića.

Profesor Savremeno-umjetničke škole, Adnan Mujkić, u ime Bosne i Hercegovine dobitnik je međunarodne mirovne nagrade „Peace Champion Award“ koju Regional Youth Cooperation Office dodjeljuje unutar Western Balkans Youth Culutral Funda.

Peace Champion Award je priznanje koje se dodjeljuje istaknutim kulturnim radnicima i umjetnicima koji svojim kontinuiranim i predanim radom doprinose izgradnji mira Zapadnog Balkana.
Dobitnici međunarodne nagrade za 2023. godinu8-Arrow Down
  • Bosna i Hercegovina: Adnan Mujkić
  • Srbija: Milanka Nikolić
  • Kosovo: Mila Mihajlović
  • Crna Gora: Mensur Šaljaj
  • Sjeverna Makedonija: Djengis Berisha
  • Albanija: Sead Kazanxhiu

Za pregled dodjele sa zvanične RYCO stranice, kliknite na fotografiju ili ovdje.