SJAJNE VIJESTI – Profesor Adnan Mujkić dobitnik mirovne nagrade
16 Decembra, 2023
KONKURS – Upis učenika/ca u martovskom predroku (2024/25)
31 Januara, 2024

Završeni Dani škole!

Nakon sedam dana u periodu od 12.12 – 19.12.2023. godine, uz razne aktivnosti u području odgoja, obrazovanja, kulture i umjetnosti, svečano je završen program obilježavanja 3. Dana srednje Savremeno-umjetničke škole Tuzla.

Hvala našim partnerima za iznimnu podršku:

Aktivnosti i fotogalerija

Kliknite na listu i u nastavku pogledajte realizovane aktivnosti, o kojima detaljnije možete pogledati na našoj web stranici sus.edu.ba.

Realizovane aktivnosti8-Arrow Down

U trajanju od sedam dana, u periodu od 12.12 – 19.12.2023. godine realizovali smo:

• Centralna manifestacija obilježavanja
  • Druženje i proslava za učenike, roditelje, nastavnike, poslovne partnere i medije,
  • Dodjela godišnjih priznanja škole
  • Prezentacija učeničkih radova I razreda
  • Prezentacija učeničkih radova II razreda
  • Prezentacija učeničkih radova III razreda
  • Prezentacija rediteljskih projekata učenika
  • Prezentacija biznis planova učenika
  • Promocija programa stipendiranja
  • Izvedba predstave “Izazovi”