LIJEPE VIJESTI – U Tuzli obilježeni Dani filantropije 2023. (Foto)
7 Oktobra, 2023
DAN MENTALNOG ZDRAVLJA – Premijera za 3 kratka igrana filma (Video)
11 Oktobra, 2023

Stručna posjeta

Ugostili smo Maju Sviben i Ninu Horvat, dramske pedagoginje i dramaturginje iz Teatar Tirena, Zagreb.
Savremeno-umjetnička škola Tuzla

Teatar Tirena, Zagreb

Čast nam je i sreća što smo u periodu od 6.10 – 11.10.2024. godine u našoj školi ugostili Maju Sviben i Ninu Horvat, dramske pedagoginje i dramaturginje iz Teatar Tirena Zagreb koje su s našim učenicima, kroz primjenu drame kao metode u odgoju i obrazovanju, realizovale nekoliko edukativnih programa o sigurnom korištenju interneta.

Realizacija ovih aktivnosti dio je projekta INSADIA kojeg realizuje TAKA TUKA gledališka pedagogika / Educational Drama and Theatre kao nosilac projekta u saradnji s partnerima iz Bosne i Hercegovine, Slovenije, Izraela, Crne Gore i Hrvatske.

Fotografije s radionice/časa

Kliknite na neku od fotografija i pogledajte detalje sa jednog od časova/radionica prilikom posjete.