USPJESI UČENIKA – Aktivno učešće škole u projektu Filmskog studija (Foto)
4 Decembra, 2023
USPJESI UČENIKA – Pohađana obuka i stručno usavršavanje o dizajnu i vođenju scenskog svjetla
5 Decembra, 2023

Uspjesi učenika

Realizacije projekata, domaće i međunarodne saradnje, pojedinačni i kolektivni uspjesi učenika.
Savremeno-umjetničke škole

Veliki uspjeh!

Nejra Redžić, učenica drugog razreda na smjeru Omladinski lider je zadovoljila kriterij i trenutno boravi u Penagosu (Cantabria, Španija) kao učesnica projekta “DREAM AFTER COVID – Designing Responsible Entrepreneurial Actions with Social Mindset” koji se realizuje kroz Erasmus + programme u organizaciji BRAVO – Bosnian Representative Association for Valuable Opportunities.

Ciljevi učešća u ovom projektu su usmjereni na promociju omladinskog poduzetništva, poticanje održivog poduzetništva, jačanje društvene odgovornosti, uspostavljanje mreža podrške za omladinske radnike, poboljšano razumijevanje demokratije i pokretanje projekata socijalnog poduzetništva.

Veliko hvala organizatorima i našem profesoru Adnanu Mujkiću na mentorisanju ovog projekta.